Hakkımızda | Grapnein

Grapnein firması 20.03.2016 tarihinde Nusaybin merkezli olarak “Grapnein Kapıdan Kapıya Toner ve Sarf Malzemeleri” ünvanı ile kurulmuştur. Kurucumuz olan Mazlum ÖZÜ’nün girişim düşünceleriyle yoğun çalışma ve ekip arkadaşlarıyla ortaya çıkan “grapnein” markamızda yer edinmiş olup, firmamız çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en önemli kartuş ve toner satıcılarından birisi haline gelmiştir.

Biz Kimiz ? Bugüne Nasıl Ulaştık ?

İnternet sitemizi https://www.grapnein.com 2017 yılının Temmuz  ayında bilfiil yayına aldık ve internet üzerinden satışlarımıza başladık. Firmamızın kurulduğu tarihte sadece kurucumuz Mazlum ÖZÜ olmasına rağmen, bugün profesyonel bir ekip ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

2018 yılı itibariyle birbirinden değerli ekip arkadaşlarımız;

– Mazlum ÖZÜ

 

Şirketimiz bugüne ulaşana kadar, büyümesini hem satış rakamlarıyla hem de ekip üyeleri ile birlikte ortaya koymuştur.

Müşterilerimiz En Çok Hangi Ürünleri Tercih Ediyor;

Müşterilerimiz özellikle toner ve kartuş ürünleri başta olmak üzere; Brother, Canon, Hp, Samsung, ve Xerox markalı tonerlerin muadillerini sitemizden temin ediyorlar. Diğer ürün kategorilerimiz de, ismi geçen markaların ürünleri kadar tercih edilmekte olup, her geçen gün ürün gamımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmekteyiz.

En Çok Hangi Marka Ürünleri Satmaktayız;

İnternet sitemizde onlarca marka farklı ürün satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu markalardan öne çıkanlar ise; Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, Oki, Philips, Samsung ve Xerox markalarıdır.

Özel İndirimler ve Ücretsiz Kargo Seçenekleri

Firmamız aynı zamanda alanında en önemli ihalelere de katılmaktadır. Bu nedenle de, şirketiniz ya da kurumunuz için gerçekleştireceğiniz ihalelere yönelik uygun fiyat alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca, özel günlerde ya da farklı durumlarda da benzersiz indirimlerimiz ve kampanyalarımız olabilmektedir. Örneğin; havale indirimi, çeşitli taksit imkanları, ücretsiz kargo, kapıda ödeme. İnternet sitemizin çeşitli sayfalarında görebileceğiniz bu indirimleri ve kampanyaları düzenli olarak takip etmek isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla takip etmenizi de tavsiye ederiz.

Şeffaf İşletme Yapısı ve Hızlı Çözümler;

Firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz.

Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir.

İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz.

Firma ve İletişim Bilgilerimiz;

Grapnein Büro Malzemeleri Dış. Tic. Ltd. Şti.

Barış Mah. Tandoğan Caddesi No:81/A

Vergi Dairesi : Nusaybin

Tüm soru ve önerileriniz için bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

Tel & WhatsApp : +90 553 803 14 81

Neden Grapnein ?

Grapnein olarak firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz. Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz. Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda bir soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir. İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz. Web sitemizden tonerkartuşyazıcı şeritleriyazıcılaryazılım, gibi bir bir çok geniş ürün yelpazesinde alışveriş alabilirsiniz. 200 $ (ABD Dolar) üzeri Ücretsiz Kargo imkanı sunar.